W ramach projektu i prac badawczo-rozwojowych planowane jest stworzenie innowacyjnych algorytmów, które analizując zachowanie kupujących w sklepach internetowych, będą skracać czas potrzebny na podjęcie decyzji zakupowej, a jednocześnie zwiększą szansę na znalezienie produktów, które realnie interesują kupujących.
Projekt obejmuje prace badawczo-rozwojowe nad opracowaniem rozwiązania, wraz z testami umożliwiającymi przygotowanie gotowego do wdrożenia systemu.
Projekt jest dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020.
Dofinansowanie projektu z UE: 1 461 633,60 PLN
Całkowita wartość projektu: 2 414 775,00 PLN
Zapraszamy do składania ofert w nawiązaniu do zapytań ofertowych
Celem projektu jest stworzenie systemu wykorzystującego sztuczną inteligencję do wspomagania analizy i podejmowanie decyzji w obszarze zarzadzania kapitałem ludzkim.
Projekt jest dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020.
Dofinansowanie projektu z UE: 2 720 339,00
Całkowita wartość projektu: 4 851 961,80
Zapraszamy do składania ofert w nawiązaniu do zapytań ofertowych
W ramach projektu utworzony zostanie innowacyjny silnik gry umożliwiający śledzenie ruchów użytkowników, ich szeroko zakrojoną analizę oraz rozpoznawanie przybranej pozycji i tym samym możliwość jej korekcji. Powstała w oparciu o powyższe rozwiązanie gra – wirtualny trener umożliwi graczowi trenowanie wybranego przez siebie sportu, ćwiczenia, np. tai-chi czy jogi pod okiem wirtualnego trenera, który będzie prowadził plany treningowe i korygował błędne wykonanie ćwiczenia. Rozwiązanie opierać się będzie o urządzenie HMD (head-mounted display) – HoloLens, czyli hologramowe gogle filmy Microsoft – oraz urządzenie Kinect V2.
Dofinansowanie projektu z UE: 814 632,62 PLN
Całkowita wartość projektu: 1 167 817,68 PLN
Informacja końcowa o realizacji projektu
Projekt realizowany przez firmę Predica polegał na stworzeniu rozwiązania umożliwiającego wizualizację danych w formie 3D jako rzeczywistości hybrydowej (mieszanej). Rzeczywistość mieszana to świat zwirtualizowany oglądany przez specjalne okulary (tzn. HMD, czyli Head-Mounted Display), w których obiekty z rzeczywistości są wirtualizowane w czasie rzeczywistym dzięki czemu inne obiekty, już typowo wirtualne, mogą wchodzić z nimi w interakcje.
Dofinansowanie projektu z UE: 731,296.53 PLN
Całkowita wartość projektu: 1,172,653.72 PLN